EasyPay-ը ԿարդաLOVE գրքի փառատոն 2024-ի գլխավոր հովանավորն էր։ Փետրվարի 16-18-ը «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոնում գրքասերները միավորվեցին մի ընդհանուր գաղափարի` ընթերցասիրության շուրջ։ Եկան անվանի հյուրեր՝ գրողներ, բիզնես խոսնակներ ու արտիստներ։ ԿարդաLOVE-ն անցավ վարպետության դասերով, գրքերի քննարկումներով ու շնորհանդեսներով։ Եթե այնտեղ էիր, ապա հավանաբար մաս ես կազմել գրողների հետ հանդիպումների, սեմինարների, գրքային վիկտորինայի ու այլ միջոցառումների։
Հնարավոր է նաև, որ հանգստացել ես EasyPay-ի ժամանցի գոտում։ Իսկ եթե օգտվել ես մասնագետի օգնությամբ արագ նույնականացում անցնելու հնարավորությունից, ստացել ես էկոպայուսակ ու մասնակցել Amazon Kindle-ի խաղարկությանը, որի արդյունքներն ամփոփվեցին փետրվարի 20-ին։
Դե, գրքի փառատոնն առանց գրքերի ցուցահանդես-վաճառքի չի լինում, ու բացի մեծ զեղչերից՝ easywallet-ի QR վճարմամբ գնում կատարելու դեպքում հնարավոր էր ստանալ 20% քեշբեք։ Այսպես փառատոնի մասնակիցները համալրեցին իրենց անձնական գրադարանները բեսթսելլեր գեղարվեստական ու բիզնես գրքերով։
Նման փառատոնների շնորհիվ մեծանում է գրքերի հանդեպ հետաքրքրությունն ու սերը, իսկ մասնակիցները անմիջական շփում են ունենում մերօրյա ազդեցիկ մարդկանց հետ։ Հովանավորելով այս փառատոնը՝ EasyPay-ը ընդգծում է իր՝ կրթական ծրագրերին առաջնահերթություն տալու մոտեցումը։

EasyPay was the general partner of the KardaLOVE Book Festival 2024. On February 16-18, in Elite Plaza Business Center, book lovers united around a common idea—a love of reading. Well-known guests were present—writers, business speakers, and artists. KardaLOVE was accompanied by masterclasses, book discussions, and launches. And if you were there, you probably participated in literary gatherings, seminars, a book quiz, and other events.
You may also have taken some rest in the entertainment zone. And if you passed on-the-spot verification in easywallet, you got an eco bag and took part in the Amazon Kindle prize draw, the results of which were announced on February 20.
Of course, a book festival won’t be complete without a book fair. Besides the huge sales, making a purchase via the easywallet QR code would give you 20% cashback. So, festival participants replenished their home libraries with fiction and business bestsellers.
Thanks to such festivals, interest and love for books grow, and participants can converse with influential people of our time. By sponsoring this event, EasyPay highlights its approach to prioritizing educational programs.