EasyPay-ը ԿարդաLOVE գրքի փառատոն 2024-ի գլխավոր հովանավորն էր։ Փետրվարի 16-18-ը «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոնում գրքասերները միավորվեցին մի ընդհանուր գաղափարի` ընթերցասիրության շուրջ։ Եկան անվանի հյուրեր՝ գրողներ, բիզնես խոսնակներ ու արտիստներ։ ԿարդաLOVE-ն անցավ վարպետության դասերով, գրքերի քննարկումներով ու շնորհանդեսներով։ Եթե այնտեղ էիր, ապա հավանաբար մաս ես կազմել գրողների հետ հանդիպումների, սեմինարների, գրքային վիկտորինայի ու այլ միջոցառումների։
Հնարավոր է նաև, որ հանգստացել ես EasyPay-ի ժամանցի գոտում։ Իսկ եթե օգտվել ես մասնագետի օգնությամբ արագ նույնականացում անցնելու հնարավորությունից, ստացել ես էկոպայուսակ ու մասնակցել Amazon Kindle-ի խաղարկությանը, որի արդյունքներն ամփոփվեցին փետրվարի 20-ին։
Դե, գրքի փառատոնն առանց գրքերի ցուցահանդես-վաճառքի չի լինում, ու բացի մեծ զեղչերից՝ easywallet-ի QR վճարմամբ գնում կատարելու դեպքում հնարավոր էր ստանալ 20% քեշբեք։ Այսպես փառատոնի մասնակիցները համալրեցին իրենց անձնական գրադարանները բեսթսելլեր գեղարվեստական ու բիզնես գրքերով։
Նման փառատոնների շնորհիվ մեծանում է գրքերի հանդեպ հետաքրքրությունն ու սերը, իսկ մասնակիցները անմիջական շփում են ունենում մերօրյա ազդեցիկ մարդկանց հետ։ Հովանավորելով այս փառատոնը՝ EasyPay-ը ընդգծում է իր՝ կրթական ծրագրերին առաջնահերթություն տալու մոտեցումը։

EasyPay выступила генеральным спонсором книжного фестиваля KardaLOVE 2024. 16-18 февраля в бизнес-центре «Элит Плаза» любители книг объединились вокруг общей идеи – любви к чтению. На мероприятие пришли знаменитые гости: писатели, бизнес-спикеры и деятели искусства. KardaLOVE сопровождался мастер-классами, обсуждениями книг и презентациями. Если тебе удалось побывать на фестивале, то ты наверняка принял участие в литературных встречах, семинарах, книжной викторине и других мероприятиях.
Возможно, что ты также отдохнул в зоне EasyPay. А если ты прошел быструю идентификацию с нашим специалистом, то получил эко-сумку и участие в розыгрыше Amazon Kindle, итоги которого были подведены 20 февраля.
Что ж, книжный фестиваль не обходится без книжной выставки. Помимо больших скидок, можно было получить 20% кешбэка при совершении покупок с помощью QR-кода easywallet. Так, участники фестиваля пополнили свои личные библиотеки бестселлерами художественной и бизнес литературы.
Подобные фестивали способствуют росту интереса и любви к книгам, а участники имеют возможность интерактивного общения с влиятельными людьми наших дней. Спонсируя этот фестиваль, EasyPay стремится к поддержке образовательных программ.