Յունիբանկի վճարումներն այսուհետ կարելի է կատարել EasyPay տերմինալներով և Easywallet հավելվածով
Հաճախորդների սպասարկման գործընթացն ավելի հարմարավետ դարձնելու նպատակով, EasyPay վճարահաշվարկային ընկերությունը և Յունիբանկն ընդլայնում են համագործակցությունը:
Այսուհետ Յունիբանկի հաճախորդները կարող են իրականացնել վարկի մարումներ և փոխանցումներ իրենց բանկային հաշիվներին EasyPay-ի ավելի քան 2000 տերմինալներով և Easywallet hավելվածով։ Բոլոր վճարումներն կատարվում են օնլայն ռեժիմում՝ հաշված րոպեների ընթացքում:
Ընկերությունների միջև համագործակցության ընդլայնումը հնարավորություն է տալիս հաճախորդներին առաջարկելու վճարման ևս մեկ՝ հարմար և արագ տարբերակ,նվազեցնելով կանխիկի հետ շփումը:
Ծառայության վերաբերյալ մանրամասն  տեղեկատվությանը և միջնորդավճարներին կարելի է ծանոթանալ www.easypay.am կայքում։

Платежи Юнибанка отныне можно осуществить посредством терминалов EasyPay и приложения Easywallet
Юнибанк и платежно-расчетная компания EasyPay расширяют сотрудничество для повышения удобства обслуживания клиентов.
Отныне клиенты Юнибанка могут осуществлять выплаты по погашению кредита и переводы на свои банковские счета посредством более 2000 терминалов EasyPay или приложения Easywallet.
Все платежи осуществляются в режиме онлайн за считанные минуты.
Расширение сотрудничества между компаниями позволяет предложить клиентам еще один – удобный и быстрый – вид оплаты, что снизит использование наличных средств.
Подробную информацию об услуге, а также о размерах комиссионных, можно получить на сайте www.easypay.am.