Գործադիր տնօրենի օգնական
EasyPay ընկերությունը փնտրում է նոր թիմակցի՝ Գործադիր տնօրենի օգնականի թափուր հաստիքը համալրելու նպատակով։ Գործադիր տնօրենի օգնականը ապահովում է բարձր մակարդակի վարչական և ռազմավարական աջակցություն Գործադիր տնօրենին։ Այս դերը պահանջում է բարձր կազմակերպչական կարողություններ, բիզնես մտածողություն և գաղտնապահություն։
Թիմում մենք կարևորում ենք ազնվությունը, պատասխանատվությունը և նորարարությունը։ Որպես Ընկերություն մենք ձգտում ենք դարձնել մեր օգտատերերի ֆինանսական կյանքն ավելի պարզ։
Աշխատանքային պարտականություններ
• Ապահովել Գործադիր տնօրենի ամբողջական վարչական աջակցությունը՝ ներառյալ հանդիպումների և միջոցառումների արդյունավետ պլանավորումը և ժամանակացույցի կառավարումը։
• Կազմել Գործադիր մարմնի ժողովների արձանագրությունները, ապահովել դրանց պատշաճ ձևակերպումը և սահմանված կարգով շրջանառումը։
• Վարել գործարար նամակագրություն, կազմել և խմբագրել փաստաթղթեր, իրականացնել թարգմանություններ, պատասխանել տեղեկատվական հարցումներին։
• Կառավարել ներքին և արտաքին փաստաթղթաշրջանառությունը։
• Ապահովել Ընկերության ընթացիկ գործունեությանը և ներքին գործընթացներին վերաբերող փաստաթղթերի պահպանումը և արխիվացումը՝ գործող օրենսդրության և Ընկերության ներքին կանոնակարգերի պահանջներին համապատասխան։
• Ընդունել և համակարգել հեռախոսազանգերը և հաղորդագրությունները, անհրաժեշտության դեպքում դրանք հասցեագրել պատասխանատու աշխատակիցներին։
• Վերահսկել Գործադիր տնօրենի հանձնարարականների կատարման ընթացքը և ապահովել դրանց ժամանակին և արդյունավետ իրականացումը։
Անհրաժեշտ հմտություններ
• Բարձրագույն կրթություն:
• Փորձը C-level ղեկավարի աջակցման ոլորտում կդիտարկվի որպես առավելություն:
• Հայերեն, անգլերեն և ռուսերեն լեզուների գերազանց իմացություն։
• МS Office (Excel, Power Point) ծրագրերի վստահ և արդյունավետ օգտագործում։
• Կորպորատիվ էթիկայի նորմերի իմացություն և դրանց կիրառում։
• Գաղտնի ինֆորմացիայի հետ ճիշտ աշխատելու ունակություն։
• Հաղորդակցման գերազանց հմտություններ։
• Ճշտապահություն, պատասխանատվության բարձր զգացում։
• Թիմային աշխատանք։
• Մանրուքների նկատմամբ ուշադրություն։
Դիմելու համար անհրաժեշտ է ինքնակենսագրականը ուղարկել career@easypay.am հասցեով՝ նշելով թափուր հաստիքի անվանումը։

Ассистент исполнительного директора
Ассистент исполнительного директора обеспечивает высокий уровень административной и стратегической поддержки Исполнительному директору. Данная роль требует высоких организационных навыков, делового мышления и соблюдения конфиденциальности.
В нашей команде мы ценим честность, ответственность и инновационность. Как компания, мы стремимся сделать финансовую жизнь наших пользователей более простой.
Должностные обязанности
• Обеспечение полной административной поддержки Исполнительного директора, включая эффективное планирование встреч и мероприятий, а также управление рабочим графиком.
• Подготовка протоколов заседаний исполнительного комитета,, обеспечение их корректного оформления и установленного порядка их обращения.
• Ведение деловой переписки, подготовка и редактирование документов, выполнение переводов, а также ответы на информационные запросы.
• Управление внутренним и внешним документооборотом.
• Обеспечение хранения и архивирования документов, относящихся к текущей деятельности Компании и внутренним процессам, в соответствии с требованиями действующего законодательства и внутренних регламентов Компании.
• Прием и координация телефонных звонков и сообщений, при необходимости их направление ответственным сотрудникам.
• Контроль выполнения поручений Исполнительного директора и обеспечение их своевременной и эффективной реализации.
Требуемые навыки
• Высшее образование.
• Опыт поддержки руководителей уровня C-level будет рассматриваться как преимущество.
• Отличное владение армянским, русским и английским языками.
• Уверенное и эффективное владение программами MS Office (Excel, PowerPoint). Умение работать с конфиденциальной информацией.