Թեթև տարեք Ձեր վարկը easywallet-ով
Հոկտեմբերի 20-ին՝ ժամը 09։00-ից մինչև դեկտեմբերի 20-ը՝ ժամը 09։00-ն, մարեք Ձեր վարկերը easywallet-ով և մասնակցեք «Թեթև տար» ակցիային։ Խաղարկության ընթացքում կշահի 50 կտրոն, և Ձեր վարկի մարման կտրոնը նույնպես կարող է շահել։ Շահելու դեպքում 6 ամիս ժամկետով կստանաք Ձեր շահած կտրոնի գումարի չափով easycoin-ներ Ձեր դրամապանակին։
Ի՞նչ կտա ակցիան Ձեզ
Հաղթելու դեպքում 6 ամիս շարունակ կստանաք Ձեր վարկի մարման չափով գումար easycoin-ների տեսքով։ Դա նշանակում է, որ կարող եք 6 ամսով մոռանալ Ձեր վարկերի մասին։ Սակայն Դուք կարող եք նաև օգտագործել Ձեր շահումը այլ նպատակներով։ Այս առումով՝ ստանում եք գումարը Ձեր նախընտրած ձևով տնօրինելու ազատություն։
Ակցիայի պայմանները
· Խաղարկությանը կարող եք մասնակցել, եթե անցել եք նույնականացում և կցել եք բանկային քարտ կամ բացել եք բանկային հաշիվ հենց հավելվածում։
· Խաղարկությունը վերաբերում է միայն easywallet-ով կատարված վարկի մարումներին։ EasyPay տերմինալներով կատարված վարկի մարումները չեն ներառվում ակցիայի մեջ։
· Ամեն ամիս՝ 6 ամիս տևողությամբ, easywallet-ի Ձեր հաշվին կփոխանցվեն Ձեր մարած վարկի գումարի չափով easycoin-ներ (1 easycoin = 1 ՀՀ դրամ)։ Օրինակ՝ եթե ըստ շահող կտրոնի վարկի մարման համար վճարել եք 45,000 դրամ, ապա ամեն ամսվա 7-րդ աշխատանքային օրը easywallet-ի Ձեր հաշվին կստանաք 45,000 easycoin։
· Խաղարկությանը մասնակցելու համար Ձեր վարկի մարմանն ուղղված վճարը պետք է կազմի առնվազն 5000 դրամ։
· Միևնույն օգտատիրոջ շահումների քանակի սահմանափակում չկա։
· Եթե խաղարկության արդյունքում շահող Ձեր կտրոնի գումարի վեցապատիկը գերազանցի 300,000 դրամը, ապա շահումի չափ կհանդիսանա գումարի առավելագույնը՝ 300,000 դրամը։ Այս դեպքում այն հավասարապես կբաշխվի 6 ամիսների և ամսական պարբերականությամբ կլիցքավորվի Ձեր դրամապանակում easycoin-ների տեսքով:
· Խաղարկությանը կմասնակցեն միայն կատարված և հաստատված գործարքները հաստատող կտրոնները։ Վարկի մարման փորձ հանդիսացող և ցանկացած պատճառով մերժված գործարքները չեն մասնակցի խաղարկությանը։

From October 20, 09:00, to December 20, 09:00, repay your loans via easywallet and take part in the “Take It Easy” promo. 50 winning receipts will be selected during the draw, and your payment receipt may also win. If you win, you will receive easycoins equal to the amount on your winning receipt for six months.
What the promo has for you
The campaign gives you the unique chance to receive money equal to your loan repayment amount for six months. It means that you can forget about your loans for half a year:) However, you can also use your win for other purposes. In this context, you get the freedom to manage the money the way you prefer.
The promo conditions
· You can participate in the draw if you have passed verification and attached a bank card or opened a bank account right in easywallet.
· The draw refers only to the loan repayments made via easywallet. Repayments through EasyPay payment kiosks are not considered.
· For a six-month period, easycoins equal to your loan repayment amount will be transferred to your easywallet account every month (1 easycoin = 1 AMD). Suppose it cost you 45,000 AMD to repay your loan according to your winning receipt. In this case, you will receive 45,000 easycoins on your easywallet account on the 7th business day of every month.
· To participate in the draw, your repayment fee must be at least 5000 AMD.
· There is no limit on the number of wins per user.
· If the sixfold amount of the sum on your winning receipt exceeds 300,000 AMD, the maximum amount of the win will therefore be 300,000 easycoins. In this case, this amount will be equally distributed over six months and refilled on your account at monthly intervals.
· Only receipts confirming the completed and confirmed transactions will be considered during the draw. The draw will not include attempts of loan repayment and transactions rejected for any reason.