Ֆուտբոլային խաղարկություն՝ ֆուտբոլային տոնին
Սա ասելով՝ նկատի չունենք ֆուտբոլային թիմերի միջև ընթացող պայքարը։ Հիմա կտեղեկանաս էկրանից այն կողմ գտնվող ու մարզադաշտում երկրպագող մարդկանց ու, ամենակարևորը, քեզ ներառող թեժ մրցակցության մասին։
2022 թ․-ի դեկտեմբերի 3-ից դեկտեմբերի 18-ը մասնակցիր Ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանն ընդառաջ կազմակերպված խաղարկությանը։ Մանրամասների համար շարունակիր կարդալ։
Ինչպե՞ս մասնակցել
1/8-րդ եզրափակչից սկսած՝ ամեն խաղից առաջ մեր ֆեյսբուքյան էջում կտեղադրվի խաղին վերաբերող հրապարակում։ Խաղի սկսվելուց առաջ հրապարակման մեկնաբանություններում գրիր, թե, ըստ քեզ, որ երկրի հավաքականը կհաղթի տվյալ խաղը։ Եթե ճիշտ պատասխանես, կստանաս 3 միավոր։
Խաղից առաջ հրապարակմամբ կիսվելու դեպքում կստանաս 2 միավոր, իսկ հրապարակումը հավանելու (like կոճակը սեղմելու) դեպքում՝ ևս 1 միավոր։
Ամփոփենք․ բոլոր քայլերը ճիշտ կատարելու դեպքում յուրաքանչյուր մասնակից կստանա 6 միավոր։ Հաղթող թիմի անունը չնշելու կամ ճիշտ չնշելու, բայց հրապարակմամբ կիսվելու և այն հավանելու դեպքում մասնակիցները կստանան 3 միավոր։
Ահա թե որ դեպքերում քո պատասխանը չի դիտարկվի․
· Եթե խմբագրել ես մեկնաբանությունդ
· Եթե մեկնաբանություն ես թողել խաղի սկսվելուց հետո
Նշենք, որ EasyPay ընկերության աշխատակիցները չեն կարող մասնակցել խաղարկությանը։
Քո ակտիվ լինելը կանդրադառնա քո՝ հնարավորինս շատ միավորներ հավաքելու վրա։
Ի՞նչ է սպասվում առավելագույն միավորներով մասնակիցներին
Եկանք, հասանք ամենաոգևորիչ մասին։
Հաղթում են ամենաշատ միավորներ հավաքած 3 մասնակիցները։ Շահման ընդհանուր չափն է 600,000 easycoin (ՀՀ դրամ):
1-ին մրցանակակիր՝ 300,000 easycoin
2-րդ մրցանակակիր՝ 200,000 easycoin
3-րդ մրցանակակիր՝ 100,000 easycoin
Հիշեցնենք, որ 1 easycoin = 1 ՀՀ դրամ։
Խաղերի ավարտից հետո կհաշվենք բոլոր մասնակիցների միավորները՝ հավաքված 1/8-րդ եզրափակչից սկսած բոլոր խաղերին վերաբերող մեր բոլոր հրապարակումներից։ Ամենաբարձր միավորները հավաքած մասնակիցներից ծրագիրը պատահականության սկզբունքով կընտրի 3-ին։ Մենք անձամբ կապ կհաստատենք հաղթողների հետ։
Ինչպե՞ս ստանալ շահումը
Շահումը կստանաս easywallet-ի քո հաշվին՝ easycoin-ների տեսքով։ Դրանք կարող ես հեշտությամբ դարձնել դրամ, օգտագործել հենց հավելվածում կամ բանկային քարտիդ փոխանցելուց հետո։
Եթե դեռ չունես easywallet հավելվածը, ներբեռնիր այն App Store-ից կամ Google Play-ից, ապա գրանցվիր, նույնականացիր և կցիր քարտդ կամ բացիր անվճար բանկային հաշիվ հենց հավելվածում։ Շահումը ստանալու համար պետք է անպայման լինես նույնականացված օգտատեր։

Конкурс футбольный, так как праздник футбольный
Говоря это, мы не имеем в виду борьбу между футбольными командами. Теперь ты узнаешь о горячем соревновании, которая включает в себя людей за экраном, тех, кто болеют на стадионе, и, самое главное, тебя.
С 3 по 18 декабря 2022 года участвуй в конкурсе, организованном в преддверии чемпионата мира по футболу. Чтобы узнать подробности, читай дальше.
Как принять участие
Начиная с 1/8 финала, перед каждой игрой на нашей странице в Facebook будет размещена публикация об игре. Перед началом игры напиши в комментариях к публикации, кто, по твоему мнению, выиграет в данной игре. Если ответишь правильно, получишь 3 балла.
Если поделишься публикацией перед игрой, получишь 2 балла, а если поставишь лайк на публикацию, получишь ещё 1 балл.
Давайте суммируем: если все шаги выполнены правильно, каждый участник получит по 6 баллов. Не называя или неправильно называя команду-победителя, но поделившись публикацией и поставив лайк, участники получат по 3 балла.
Есть случаи, в которых твой ответ не будет рассмотрен:
· Если редактировал свой комментарий
· Если оставил комментарий после начала игры
Отметим, что сотрудники компании EasyPay не могут участвовать в конкурсе.
Твоя активность повлияет на то, насколько много баллов наберёшь.
Что ждёт участников с наибольшим количеством баллов
Мы подошли к самой захватывающей части.
Победят 3 участника с наибольшим количеством баллов. Общая сумма приза – 600,000 easycoin (драм).
1-й призёр: 300,000 easycoin
2-й призёр: 200,000 easycoin
3 призёр: 100,000 easycoin
Напомним, что 1easycoin = 1 драм.
После окончания игр подсчитаем баллы всех участников, собранные из всех наших публикаций,  касающихся всех игр начиная с 1/8 финала. Программа случайным образом выберет 3 участников с наибольшим количеством баллов. Мы лично свяжемся с победителями.
Как получить приз
Ты получишь свой приз в виде easycoin-ов на свой счёт easywallet. Ты можешь легко конвертировать их в драмы, использовать прямо в приложении или после перевода на банковскую карту.
Если у тебя ещё нет приложения easywallet, скачай его из AppStore или GooglePlay, затем зарегистрируйся, пройди верификацию и привязывай карту или открой бесплатный банковский счёт прямо в приложении. Чтобы получить приз, необходимо быть верифицированным пользователем.